Podaruj nam 1%

HomeDożynki w Wilkowicach - występ wokalistek

Dożynki w Wilkowicach - występ wokalistek

faustyna dozynkiDnia 17 września nasze wokalistki: Faustyna Szymańska, Patrycja Skrzeczkowska oraz Maja Rojek godnie reprezentowały naszą szkołę w Gminnych Dożynkach w Wilkowicach. Przepięknie zaśpiewały utwory wykazując się dużą muzykalnością, dobrym warsztatem wokalnym oraz właściwą interpretacją prezentowanych piosenek. Zebrana publiczność doceniła występ naszych dziewczyn nagradzając je wielkimi brawami.

Gratuluję wspaniałego występu!

Barbara Ansel

20190914 143436

faustyna dozynki

Cytat dnia

Nauka jest zbiorem wypróbowanych przepisów. Paul Valery

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates