Podaruj nam 1%

HomeDzień Chłopaka w klasie I

Dzień Chłopaka w klasie I

dc 1Dnia 30 września uczniowie klasy I uroczyście obchodzili Dzień Chłopaka. Ten czas to niepowtarzalna okazja do pogłębienia relacji rówieśniczych, wdrażania dzieci do kultywowania tradycji obchodzenia świąt, doskonalenia umiejętności składania życzeń i wręczania upominków.

W tym dniu dziewczęta wraz z paniami odśpiewały „Sto lat", złożyły życzenia oraz wręczyły drobne upominki. W trakcie świętowania odbyły się konkursy: „ Balon w powietrzu" oraz „ Wyścig samochodzików". Pierwszy konkurs wygrał Tytus Sadowski oraz Filip Sówka. W drugim konkursie zwycięzcą okazał się Tytus Sadowski. W tym dniu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

W piątek świętowaliśmy także urodziny Hani Szpudyk, której złożyliśmy gorące życzenia: dużo radości, zdrowia, samych słonecznych dni oraz wielu przyjaciół. Wszystkiego najlepszego Haniu !

Barbara Ansel, Ewelina Zięba

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

dc 1

Cytat dnia

Nauka jest zbiorem wypróbowanych przepisów. Paul Valery

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates