Podaruj nam 1%

HomeZdrowie na talerzu

Zdrowie na talerzu

1a24 października uczniowie z klas I-III uczestniczyli w zadaniu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w 2019 roku, który miał na celu pomoc uczniom w kształtowaniu właściwych postaw wobec własnego zdrowia, promowania zdrowego stylu życia, wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju w zakresie nabywania prawidłowych nawyków żywieniowych i zdrowotnych.

Celem zajęć było rozbudzanie zainteresowania własnym zdrowiem i rozwojem, a także rozwijanie potrzeby prawidłowego odżywiania się i rozróżniania produktów warunkujących zdrowie i prawidłowy rozwój. Uczniowie na zajęciach przygotowali smaczne, zdrowe i kolorowe szaszłyki owocowe oraz warzywne, pizzę owocową , a także soki warzywne i owocowe.

Oliwia Sajnok,
Marta Choroszczyńska,
Barbara Ansel, Ewelina Zięba

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

1a

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates