HomeNocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

Nocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

nocka 24Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy V wraz z wychowawczynią Edytą Stachowską postanowiły zrobić nietypowy prezent swoim kochanym kolegom. Oprócz przygotowanych upominków na dzieci czekały jeszcze inne atrakcje. Najbardziej emocjonująca okazała się nocka w szkole, która miała miejsce 11 października.

W piątek późnym popołudniem pełni euforii uczniowie przybyli do szkoły. Impreza rozpoczęła się ogniskiem. I choć aura niezbyt sprzyjała, to dobre humory zdominowały wszystko. Potem były zabawy, dyskoteka, sprzątanie, kąpiel i najbardziej wyczekiwana nocka.

Chłopcy i dziewczęta udowodnili, że młodzieńczy organizm naprawdę ma niespożyte pokłady energii, choć sobota podobno dla wielu okazała się czasem regeneracji.

nocka

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.