Podaruj nam 1%

HomeNocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

Nocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

nocka 24Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy V wraz z wychowawczynią Edytą Stachowską postanowiły zrobić nietypowy prezent swoim kochanym kolegom. Oprócz przygotowanych upominków na dzieci czekały jeszcze inne atrakcje. Najbardziej emocjonująca okazała się nocka w szkole, która miała miejsce 11 października.

W piątek późnym popołudniem pełni euforii uczniowie przybyli do szkoły. Impreza rozpoczęła się ogniskiem. I choć aura niezbyt sprzyjała, to dobre humory zdominowały wszystko. Potem były zabawy, dyskoteka, sprzątanie, kąpiel i najbardziej wyczekiwana nocka.

Chłopcy i dziewczęta udowodnili, że młodzieńczy organizm naprawdę ma niespożyte pokłady energii, choć sobota podobno dla wielu okazała się czasem regeneracji.

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

nocka

 

Cytat dnia

Nauka w las nie wiezie, a z lasu wyprowadza.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates