Podaruj nam 1%

HomePasowanie Uczniów klasy I

Pasowanie Uczniów klasy I

slubowanie 2Dnia 31 października odbyło się Pasowanie dzieci klasy I na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie. Uroczystość szkolną zaszczycili swoją obecnością: Pani Dyrektor Grażyna Kozar, Wójt Gminy Postomino Pan Janusz Bojkowski, Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „Razem" w Korlinie - Pan Paweł Sadowski, Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „Razem" w Korlinie - Pani Maria Lech – Szajner, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Maja Salabura, nauczyciele, rodziny pierwszaków oraz uczniowie naszej szkoły.

Podczas apelu pierwszaki przepięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wspólnie zapewniały wszystkich o znajomości zasad przechodzenia przez jezdnię oraz miłości do swojej Ojczyzny. Uczniowie dali dowód na to, że mogą już być przyjęci do braci uczniowskiej. W pięknej scenerii nastąpił tak długo oczekiwany moment – ślubowanie, a następnie pasowanie przez Panią Dyrektor Grażynę Kozar. Po akcie pasowania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje szkolne. Następnie zaproszeni goście wygłosili krótkie przemówienia i wręczyli drobne upominki. Uczniowie klasy II i III przekazali także wspaniałe życzenia i przekazali praktyczne prezenty. Po części oficjalnej uczniowie klasy pierwszej, rodzice oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie oraz przekazanie uczniom drobnych prezentów. W swoim imieniu dziękuję Rodzicom oraz Pani Ewelinie Ziębie za organizację tego tak szczególnego dnia.

Wychowawczyni klasy I – Barbara Ansel

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

slubowanie 1

Cytat dnia

Nauka w las nie wiezie, a z lasu wyprowadza.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates