HomeIV Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

IV Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

918 listopada 2019 roku uczniowie ZSS w Korlinie wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Kopnicy. Jego celem było krzewienie patriotyzmu wśród młodych ludzi, a także propagowanie piosenki patriotycznej wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zdolności i umiejętności muzycznych uczniów.

Wokaliści zaprezentowali się w trzech kategoriach: klasy I-III- reprezentował Jakub Kołodziejczyk, klasy IV-VI- Miłosz Stachowski, klasy VII-VIII- Faustyna Szymańska. Młodzi artyści pokazali swoje wysokie umiejętności wokalne. Faustyna Szymańska wywalczyła 2 miejsce. Jakub Kołodziejczyk i Miłosz Stachowski otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy pani Basi Ansel oraz Oliwii Sajnok za przygotowanie uczniów do konkursu.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Free business joomla templates