Podaruj nam 1%

HomeŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

mis 125 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Misia. Jest towarzyszem w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Tego dnia przedszkolaki przyszły ze swoimi pluszowymi zabawkami by podczas wspólnej zabawy świętować Dzień Misia.

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

 mis 1

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates