Podaruj nam 1%

Home"Wszystkie drogi prowadzą do ludzi" ta myśl Antoine de Saint-Exupery`ego towarzyszyła nam w dzisiejszej wyprawie

"Wszystkie drogi prowadzą do ludzi" ta myśl Antoine de Saint-Exupery`ego towarzyszyła nam w dzisiejszej wyprawie

dom-s 2Dziś, 9 stycznia 2019r,  o godzinie 10.00 wybraliśmy się różnymi drogami - szosą wiejską , dróżką i leśnym duktem bocznym do Domu Seniora w Jarosławcu, o wdzięcznej nazwie -Leśny Dworek.Wiodła nas też droga serca,empatii i... chęć zrobienia czegoś dobrego  dla Innych.

Pojechaliśmy z wizytą do seniorów i seniorek , którzy mieszkają na skraju lasu , niedaleko morza. Celem naszej wizyty było sprawienie radości mieszkańcom dworku  -  samotnym ludziom. Zaprezentowaliśmy klasowe    jasełka, wiersze o narodzeniu Pańskim i nasze najpiękniejsze polskie  kolędy.

Przyjęto nas bardzo serdecznie, z uśmiechem, łzami wzruszenia i radością.Po przedstawieniu jasełek przyszedł czas na rozmowy. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzą i skąd przybyli  mieszkańcy dworku i czym zajmowali się , gdy byli młodzi i pracowali zawodowo.Po poczęstunku i obdarowaniu nas smakołykami poszliśmy podziwiać zwierzęta, które mieszkają na podwórzu, m.in. różnokolorowe ozdobne ptactwo. Właściciele dworku, państwo Zieniewiczowie zadbali o rodzinną atmosferę w czasie naszych odwiedzin i  zaprosili nas  do stałej współpracy - dzieciństwo - młodość i dojrzałość . Cieszymy się, że zawieźliśmy uśmiech radość i... na pewno tam wrócimy!

oprac. Marta Choroszczyńska

dom-s 1

dom-s 1

dom-s 1

dom-s 1

dom-s 1

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates