HomeOgłoszenie: rekrutacja

Ogłoszenie: rekrutacja

Dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie ogłasza w terminie
od 25 maja do 10 czerwca 2020 w godzinach od 9.00 – 12.00
rekrutację do przedszkola dzieci w wieku od 3 (ukończone) do 5 lat,
oddziału przedszkolnego
(dzieci w wieku 6 lat)
oraz klasy I na rok szkolny 2020/2021.

Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola, OP i klasy I jest wypełnienie przez rodziców oraz dostarczenie do szkoły Karty Zgłoszeniowej oraz aktu urodzenia dziecka (do wglądu).
Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów przekazania kart zgłoszeniowych:

  1.  Wysłanie skanu lub wypełnionego komputerowo wniosku oraz pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oryginalny, podpisany wniosek dostarczają Państwo do sekretariatu w dniu rozpoczęcia nauki.
  2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie 59/810-97-23 i mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

O wynikach rekrutacji zostaną Państwo powiadomieni po 15 czerwca br. drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Do pobrania:

Free business joomla templates