HomeInformacja

Informacja

W związku z częściowym powrotem od 01.06.2020r. do stacjonarnego funkcjonowania naszej szkoły informuję, iż każdy rodzic planujący posłać dziecko na zajęcia opiekuńcze (oddziały przedszkolne i klasy I-III) lub konsultacje (klasy IV-VIII) jest zobowiązany zapoznać się z „Procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 na terenie Społecznego Przedszkola w Korlinie oraz Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie".

Jednocześnie przy pierwszej wizycie przedszkolaka lub ucznia w szkole, rodzic bądź uczeń zobowiązany jest dostarczyć podpisane przez rodzica OŚWIADCZENIE (Załącznik nr 1 Procedury ) oraz DEKLARACJĘ (Załącznik nr 2 Procedury) (załączniki w poprzednich wiadomościach).

Przedszkole będzie czynne w godzinach 8.00-16.00. Wejście jest zamknięte. Rodzice sygnalizują przybycie dzwonkiem i przekazują dziecko woźnej oddziałowej, która mierzy temperaturę dziecka w obecności rodzica. W przypadku niskiej frekwencji Dyrektor zastrzega sobie prawo do zmiany godzin pracy, a nawet zamknięcia przedszkola.

Zajęcia opiekuńcze w klasach I-III i OP odbywać się będą w godzinach 9.30-12.30.
Zajęcia poprowadzą: B.Kwiatek, B. Ansel, M.Choroszczyńska, O. Sajnok, A.Rynkowska.

Konsultacje dla klas IV-VIII odbywać się będą w godzinach 9.30 – 12.30.

Harmonogram

  • Poniedziałek: klasa IV, V, VI, VIII
  • wtorek: kl. V, VI, VII
  • środa: IV, V,VIII
  • czwartek: kl. IV, VII (do godz.11.30), VIII
  • piątek: kl. IV, V, VI, VII (do godz.11.30).

Zajęcia prowadzą: E.Stachowska, G.Kozar, B. Ansel, A. Rynkowska (do środy włącznie), I. Krajewska-Matyjek (oprócz poniedziałku i wtorku).

Zajęcia opiekuńcze w oraz konsultacje odbywać się będą w grupach maksymalnie 12 osobowych.
Uczniowie na zajęcia i konsultacje wchodzą do szkoły wejściem od strony szatni z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zajęcia zdalne są nadal realizowane, proszę więc czytać informacje w edu-dzienniku. Uczniowie, którzy w danym dniu nie mają konsultacji lub szybciej kończą, powinni zgłosić się na e-lekcje do p. L. Safader- Nędzusiak.

Do 10 czerwca br. proszę o zwrot kluczyków do sekretariatu (opisane: nr szafki i nazwisko ucznia) oraz zabranie pozostawionej odzieży z szatni i korytarza szkolnego. Jednocześnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy w sprawie rozliczenia żywienia za marzec. Sekretariat będzie dla Państwa czynny w godzinach konsultacji.

Informacja dotycząca zwrotu podręczników będzie podana w edu-dzienniku.

Free business joomla templates