Podaruj nam 1%

HomeRozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo,
nauczyciele, rodzice i opiekunowie uczniów i wychowanków naszej szkoły,

w związku z trwającą epidemią COVID -19 tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego będzie inne niż w poprzednich latach. Mając na uwadze obowiązujące wytyczne MEN, MZ, GIS oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich członków naszej społeczności szkolnej zaplanowaliśmy spotkania wychowawców z klasami tak, aby ograniczyć do minimum przebywanie osób z zewnątrz na terenie szkoły.

W związku z tym tylko wychowawcy oddziału przedszkolnego i klas pierwszych spotkają się z dziećmi / uczniami oraz ich rodzicami / opiekunami. W pozostałych klasach, czyli od klasy II do VIII wychowawcy spotkają się tylko z uczniami. Tam uczniowie otrzymają niezbędne informacje odnośnie dnia następnego. Nauczyciele będą kontaktować się z Państwem przede wszystkim przez e-dziennik oraz telefonicznie.

Po spotkaniu ogólnym, które odbędzie się na placu przed głównym wejściem do szkoły (godz.8:30), wychowawcy zabiorą grupy klasowe z przydzielonego miejsca, a po spotkaniu odprowadzą dzieci do oczekujących na zewnątrz szkoły rodziców lub opiekunów.

Prosimy bardzo , aby rodzice lub opiekunowie oczekiwali na swoje pociechy na zewnątrz budynku ( od strony szatni i podwórza wewnętrznego ) z zachowaniem odpowiedniego, obowiązującego dystansu społecznego , zaopatrzeni w maseczki i rękawiczki. Ze względu na bezpieczeństwo Uczniów wymagane jest punktualne przybycie na spotkaniem bez zbędnej rezerwy czasowej.

Rodzicom lub opiekunom dzieci z klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego przypominamy, że dopuszczalne jest wchodzenie do przestrzeni wspólnej szkoły opiekunów odprowadzających dzieci z zachowaniem zasady: 1 opiekun na ucznia /uczniów przy zachowaniu dystansu społecznego od kolejnego opiekuna, dziecka, pracownika szkoły min. 1,5 m.

Prosimy pamiętać , aby wszyscy uczestnicy spotkania ogólnego oraz podczas przebywania w przestrzeni wspólnej szkoły posiadali zawsze osłonę nosa i ust. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i pracowników oraz Państwa bez tego zabezpieczenia nie jest możliwe przebywanie w obrębie szkoły.

Dyrektor szkoły ZSS w Korlinie
mgr inż. G. Kozar

 

Cytat dnia

Nauka dostarcza i radości, i pociechy. Pliniusz Młodszy

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates