HomeWycieczka do Jezierzan i Jarosławca

Wycieczka do Jezierzan i Jarosławca

foto 1We wrześniu, korzystając z uroków polskiej złotej jesieni, uczniowie klasy I i II wraz z opiekunami: Barbarą Ansel, Oliwią Sajnok, Eweliną Ziębą udali się na wycieczkę do Jezierzan i Jarosławca. Najpierw odwiedzili Galerię Rybacką, gdzie właściciel obiektu, Pan Leszek Kołakowski, z wielkim zaangażowaniem przeprowadził pogadankę na temat gatunków ryb pływajacych w Bałtyku oraz trudach pracy rybaków na morzu w oparciu o zgromadzone eksponaty oraz projekcję filmu. Dużą atrakcją był przejazd meleksem do Jarosławca.

W Jarosławcu uczestnicy wycieczki wyruszyli na spotkanie z morzem. Podczas zabaw na plaży dzieci miały okazję zintegrować się, zawiązać nowe relacje. Zwieńczeniem wyjazdu było pójście na pyszne lody. Ten dzień dostarczył wszystkim wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Wychowawczynie klasy I i II dziękują Pani Annie Staś oraz Pani Judycie Szpudyk za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Szczególne podziękowania dla Państwa Leszka i Krystyny Kołakowskich za okazane wsparcie i życzliwość podczas realizacji działań profilakyczno – wychowaczych w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie. „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi ". Jan Paweł II

Barbara Ansel, Oliwia Sajnok, Ewelina Zięba

foto 1