HomeList z Canady

List z Canady

canada 1

Hej, dziś mieliśmy wielką niespodziankę i ekscytujący dzień. Otóż otrzymaliśmy list od Świętego Mikołaja z Canady, przez duże C! List wysłaliśmy w grudniu i proszę... Mikołaj nam odpowiedział!

Napisaliśmy każdy po jednym zdaniu a nasza przewodnicząca klasy III – Amelka Szlaużys pięknie przepisała wszystkie zdania na jednej kartce papieru. Potem razem ze swoją Mamą wybrały się na pocztę i wysłały list na adres kanadyjski. Mikołaj odpisał nam i bardzo podziękował nam za tyle informacji o Polsce i Korlinie, a przy okazji przekazał historyjkę o przeziębionym Rudolfie... na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Jest nam bardzo miło, że list nie pozostał bez odpowiedzi, a przecież z Kanady do Polski jest baaaardzo daleko ... To był miły dzień.

Opracowanie: klasa III z wychowawcą

canada 2

canada 3

canada 4

Free business joomla templates