HomeDzień Bezpieczeństwa w Internecie

Dzień Bezpieczeństwa w Internecie

bdi 1

9 lutego 2021 roku obchodziliśmy Dzień Bezpieczeństwa w Internecie, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 1-3 ZSS w Korlinie. Udział w wydarzeniu miało na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, a także zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Uczniowie wzięli udział w konferencji online pt. „LIVE dla klas I-III Szkoły Podstawowej: Bezpiecznie w sieci" i na czacie odpowiadali na pytania: Do czego służy internet? Co to jest sieć www ? oraz Co lubią robić w sieci? Dowiedzieli się kiedy sieć może stać się zagrożeniem, a także jak bezpiecznie się w niej poruszać.

Gdzie i jak delikatna jest granica bezpieczeństwa dzieci w internecie...?

wychowawczynie klas 1-3

bdi 2

bdi 3

bdi 4

Free business joomla templates