HomeKonkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

rec 11

Uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych po raz kolejny udowodnili, że bliskie jest im żywe słowo.

5 marca 2021r. odbyły się w naszej szkole eliminacje w ramach Małego Konkursu Recytatorskiego Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Tym razem młodzi ludzie mieli do przygotowania fragment prozy. Repertuar był bardzo różny- od zabawnej literatury dziecięcej, przez klasykę, do powieści współczesnej.

Jury z wielką przyjemnością wysłuchało prezentacji. Po wnikliwej analizie udało się wyłonić zwycięzców.

Kategoria IV-VI:

• I miejsce- Miłosz Stachowski
  • II miejsce- Dominik Zięba
  • III miejsce ex aequo- Michał Sówka, Fabian Banasik
  • Wyróżnienie- Aleksander Czernikowski

Kategoria VII-VIII

• I miejsce- Anastazja Czernikowska
  • II miejsce- Nel Sadowska
  • Wyróżnienie – Maja Włodarczyk

Niebawem nasi uczniowie podzielą się swoją wrażliwością, reprezentując Społeczną Szkołę Podstawową oraz Stowarzyszenie „Razem" w Centrum Kultury i Sporu w Postominie na Gminnych Eliminacjach Małego Konkursu Recytatorskiego ARA.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rec 1