HomeUczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie na Koncercie Patriotycznym w CKiS-ie w Postominie

Uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie na Koncercie Patriotycznym w CKiS-ie w Postominie

11list3

Nasi uczniowie, którzy przygotowywali się do Szkolnego Konkursu Patriotycznego, zostali zaproszeni na wyjątkowy koncert organizowany przez CKiS z okazji Dnia Niepodległości w ramach "Piątków z Kulturą Gminy Postomino". Młodzi sympatycy muzyki zaprezentowali swoje wokalne umiejętności w pieśniach patriotycznych, które stanowiły support przed występem gwiazdy wieczoru Norberta "Smoły" Smolińskiego.

Tego wyjątkowego wieczoru można było usłyszeć utwór „Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana" w wykonaniu ucznia kl. VII Miłosza Stachowskiego, pieśń żołnierską „Szara piechota" zaśpiewaną przez Nikodema Ciesielskiego, ucznia kl. III oraz „O mój rozmarynie" wykonaną przez Oliwiera Kisielewicza z kl. I.

Choć chłopcy musieli zmierzyć się trudnymi i bardzo poruszającymi treściami, wszystkie prezentacje były bardzo dojrzałe, wykonane z należytą powagą i godnością. Bardzo przyjemnie było patrzeć na naszych uczniów, którzy mimo młodego wieku wykazują się tak wielkim patriotyzmem.

Szczególne podziękowania dla młodych artystów oraz opiekunek, które przygotowały do występu- Pani Barbary Ansel oraz Pani Oliwii Sajnok.

11list1

11list2

11list4

Free business joomla templates