HomeWycieczka do pasieki

Wycieczka do pasieki

miodek 10

Wycieczka piesza do pasieki Państwa Jadwigi I Jerzego Krakowskich w Łącku. Celem wycieczki edukacyjnej było poznanie pszczelarstwa jako wspaniałej pasji, pokazanie jak powstaje miód, poznanie pszczelej rodziny i przyswojenie treści na temat życia tych pożytecznych owadów oraz co one robią i co im zawdzięczamy.

Spotkanie rozbudziło w umysłach dzieci świadomość współzależności między człowiekiem a przyrodą. Na pożegnanie Gospodarze obdarzyli wszystkich wspaniałym gościńcem - złotym cudem natury. Bardzo dziękuję Państwu Krakowskim za wspieranie rozwijania wrażliwości dzieci na piękno i bogactwo przyrodniczego otoczenia. Pani Anicie - mamie Piotra, dziękuję za "przetarcie szlaku'" do zaczarowanego ogrodu pełnego miodnych wonności.

B.K.

 

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

miodek 10

Free business joomla templates