HomeZimowisko 2023

Zimowisko 2023

Szanowni Rodzice,
informuję, że podczas najbliższych ferii zimowych uczniowie szkół z terenu Gminy Postomino będą mogli wyjechać na zimowisko do Czorsztyna.

Zimowisko odbędzie się w dwóch terminach:

  • I turnus w terminie 12-19 lutego 2023 r., dla uczniów z klas VI, VII i VIII,
    Zespół Szkół Społecznych w Korlinie – 5 miejsc
  • II turnus w terminie 19-26 lutego 2023 r., dla uczniów z klas IV i V,
    Zespół Szkół Społecznych w Korlinie – 4 miejsca

Przy kwalifikacji uczniów na wypoczynek będziemy uwzględniać zachowanie, szeroko pojętą pracowitość szkolną oraz inne osiągnięcia zasługujące na nagrodzenie. Koszt udziału jednego uczestnika w wypoczynku wynosi 1550 zł. Rodzice dzieci zobowiązani będą do pokrycia części kosztów związanych z pobytem na kolonii w wysokości 600 zł, pozostałą część kosztów tj. 950 zł dofinansuje Gmina Postomino. Wpłaty będą mogły być dokonywane po zakończeniu kwalifikacji uczestników.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie chęci udziału w zimowisku do dnia 14.11.2022r do p. Małgorzaty Jasińskiej.

DODATKOWE INFORMACJE DLA RODZICÓW:
Przed zgłoszeniem dziecka na zimowisko proszę wziąć pod uwagę predyspozycje dziecka, jego samodzielność i odpowiedzialność. Całe zimowisko opiera się na nauce jazdy na nartach oraz samodzielnych zjazdach na stokach, a także samodzielne korzystanie z wyciągów orczykowych, krzesełkowych i kanapowych. Proszę również przygotować się na dodatkowe doposażenie dziecka w drugi komplet butów, drugą kurtkę, zwiększoną ilość ubrań. Program zimowiska znajduje się poniżej.

program zimowiska.pdf

Z poważaniem
Dyrekcja

Free business joomla templates