HomeWycieczka do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

Wycieczka do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

wycieczka 11

Dnia 28 października uczniowie klas I - VI pojechali na wycieczkę do Muzeum Pomorza Środkowego mieszczącego się w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku. Uczniowie podzieleni na grupy wzięli udział w zajęciach mających na celu przybliżenie im historii miasta, charakterystycznych zabudowań oraz postaci związanych z ziemią słupską. Obejrzeli zgromadzone zbiory, a na koniec uczestniczyli w grze wielowymiarowej łączącej edukację z zabawą.

Wyjazd miał na celu kształtowanie u dzieci właściwych zachowań w miejscach użyteczności publicznej, poszerzenie wiadomości na temat Słupska oraz zacieśnienie relacji rówieśniczych. Z pewnością ten dzień przyniósł wiele pozytywnych wrażeń, a pozyskane informacje już niebawem zostaną zaprezentowane podczas zajęć lekcyjnych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia edukacyjne poza murami naszej szkoły.

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

Free business joomla templates