HomeKonkurs plastyczny na plakat pt. "Dziękuję ja się nie truję"

Konkurs plastyczny na plakat pt. "Dziękuję ja się nie truję"

Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. "Dziękuję ja się nie truję" organizowanym przez Wójta Gminy Postomino oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.

Celem i tematyką konkursu jest wskazanie korzyści płynących ze zdrowego i aktywnego stylu życia wolnego od alkoholu, narkotyków, e-uzależnień, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych, rozwijanie i pobudzanie wyobraźni i kreatywności.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę wykonaną dowolną techniką plastyczną w formacie A3 lub A4.

Składanie prac 05 stycznia 2024r. do godz. 14.00- BOI Urzędu Gminy w Postominie. Kategorie wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat oraz powyżej 12 lat.
Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem, informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można pobrać w sekretariacie szkoły.

Free business joomla templates