HomeKonkurs „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu”

Konkurs „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu”

Drodzy Uczniowie,

zachęcam do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Zadymiony- mówimy NIE biernemu paleniu" organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI i ma na celu wzmocnienie świadomości w zakresie problematyki uzależnienia od tytoniu oraz szkodliwości biernego palenia. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej na powyższy temat z wykorzystaniem techniki kolaż. Prace złożone do sekretariatu szkoły w terminie do 06 grudnia 2023r. zostaną przekazane organizatorowi konkursu, tj. Państwowemu Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu w Sławnie. Formularz zgłoszeniowy oraz zgoda w załączeniu.

Free business joomla templates