HomeWalentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkole

wal 1

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni, dlatego też dla podkreślenia tego dnia zorganizowaliśmy „pocztę walentynkową". Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzyneczki. Trzeba przyznać, że szkolny Kupidynek i jego pomocnica Pani Kasia, nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych chcących skorzystać z tej możliwości. Rozdawali więc dzielnie piękne Walentynki i zbierali uśmiechy od wszystkich obdarowanych, a uśmiechali się wszyscy i duzi i mali.
Dzięki zdolnościom i pracowitości Pań z przedszkola mogliśmy cieszyć się z serduszkowej fotobudki i wykonać zdjęcie w pięknej scenerii.

Na Uczniów i Nauczycieli, którzy w tym tygodniu walczą z chorobą, cierpliwie czekają kartki walentynkowe i zostaną im przekazane po powrocie do szkoły. Wracajcie do nas zdrowi!
Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęścia, miłości i powodzenia.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

wal