Home W karnawale

W karnawale

karnawal 1

Dnia 9 lutego w naszej szkole odbyła się szalona zabawa karnawałowa. W tym dniu, uczniowie przebrani w przeróżne postacie, uczestniczyli w ulubionych konkursach, a także zabawach muzyczno - ruchowych. Podczas przerwy miał miejsce słodki poczęstunek. Po odpoczynku uczestnicy balu powrócili do zabawy tanecznej, podczas której nastąpił wybór Króla i Królowej Balu, Najlepszego i Najlepszej Tancerki oraz wybór Najciekawszych Przebrań. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali drobne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
Podczas zabawy świętowaliśmy także Dzień Pizzy, pizzy tak chętnie spożywanej przez nas wszystkich.

Miłym wspomnieniem będą barwne zdjecia wykonane aparatem pozyskanym z rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

Wsparcie Rady Rodziców naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Anny Płacheckiej było nieocenione. Z funduszy Rady Rodziców zostały zakupione dekoracje do ozdobienia i rozświetlenia sali oraz słodki poczęstunek. Rada Rodziców również zadbała o wystrój sali. Dziękujemy !

karnawal