Podaruj nam 1%

HomeChoinkowy prezent

Choinkowy prezent

Uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie mogli tuż przed feriami zimowymi pobawić się na zabawie choinkowej zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łącku. Z inicjatywą do dyrekcji szkoły wystąpili rodzice związani z OSP oraz naczelnik OSP p. Zdzisław Kania. Impreza rozpoczęła się powitaniem uczniów i rodziców przez panią dyrektor Grażynę Kozar. Dzieci z ogromnym przejęciem przygotowywały się do tej zabawy, ponieważ tego wieczoru odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Na sali można było dostrzec Indianina, policjanta, księżniczki i inne nietypowe postaci. Uczniowie byli tak pięknie poprzebierani, że trudno było wyłonić zwycięzcę. W rezultacie wszyscy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni.

Zabawa była przednia. Organizatorzy zadbali, by atmosferę tworzyła odpowiednia muzyka. Dzieci bawiły się przy orkiestrze i chyba wygrywane rytmy podobały się młodym ludziom, gdyż nie schodzili oni z parkietu. Muzykę przeplatały konkursy, występy małych solistów oraz oczywiście pojawienie się Mikołaja, który hojnie obdarował wszystkich uczniów(paczki ufundowała OSP w Łącku). Było wesoło i bardzo sympatycznie. Na koniec , ku zaskoczeniu wszystkich , spadł z sufitu nietypowy deszcz-deszcz różnokolorowych balonów. Dzieci aż zaczęły piszczeć z podekscytowania. To był piękny wieczór...
Cieszymy się, że nie brakuje ludzi, którzy chcą coś robić dla dzieci, a na ręce pana naczelnika składamy podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w tę uroczystość. Jak powiedział Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates