Podaruj nam 1%

HomeChoinkowy prezent

Choinkowy prezent

Uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie mogli tuż przed feriami zimowymi pobawić się na zabawie choinkowej zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łącku. Z inicjatywą do dyrekcji szkoły wystąpili rodzice związani z OSP oraz naczelnik OSP p. Zdzisław Kania. Impreza rozpoczęła się powitaniem uczniów i rodziców przez panią dyrektor Grażynę Kozar. Dzieci z ogromnym przejęciem przygotowywały się do tej zabawy, ponieważ tego wieczoru odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Na sali można było dostrzec Indianina, policjanta, księżniczki i inne nietypowe postaci. Uczniowie byli tak pięknie poprzebierani, że trudno było wyłonić zwycięzcę. W rezultacie wszyscy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni.

Zabawa była przednia. Organizatorzy zadbali, by atmosferę tworzyła odpowiednia muzyka. Dzieci bawiły się przy orkiestrze i chyba wygrywane rytmy podobały się młodym ludziom, gdyż nie schodzili oni z parkietu. Muzykę przeplatały konkursy, występy małych solistów oraz oczywiście pojawienie się Mikołaja, który hojnie obdarował wszystkich uczniów(paczki ufundowała OSP w Łącku). Było wesoło i bardzo sympatycznie. Na koniec , ku zaskoczeniu wszystkich , spadł z sufitu nietypowy deszcz-deszcz różnokolorowych balonów. Dzieci aż zaczęły piszczeć z podekscytowania. To był piękny wieczór...
Cieszymy się, że nie brakuje ludzi, którzy chcą coś robić dla dzieci, a na ręce pana naczelnika składamy podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w tę uroczystość. Jak powiedział Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates