Podaruj nam 1%

HomeFerie w szkole

Ferie w szkole

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz Zespół Szkół Społecznych w Korlinie organizował swoim podopiecznym zajęcia w czasie trwania ferii szkolnych. Fundusze na ten cel uzyskała placówka pisząc projekt pod nazwą "Zorganizowanie zajęć w okresie ferii dla dzieci i młodzieży". Zależało nam, by ta część uczniów, która nie wyjeżdża na zimowy wypoczynek , nie nudziła się w domu, ale miała możliwość uczestniczenia w warsztatach i wyjazdach.

Uczniowie mieli okazję między innymi pojechać na basen do Aqua Parku "Jan" do Darłówka, na seans filmowy, zwiedzali Zamek Książąt Pomorskich, mogli również ten wolny czas spędzić w szkole pod okiem pedagogów uczestnicząc w różnych ciekawych zajęciach.Jednym z takich spotkań był "Dzień Walentynkowy". Tego dnia przybyli uczniowie recytowali wybrane przez siebie teksty poetyckie ,oczywiście dotyczące najpiękniejszego uczucia- miłości. Zorganizowano konkurs na "Najczulsze serduszko". Uczniowie wykazali się dużą determinacją. Ostatecznie zwycięzcy zostali nagrodzeni. Zajęcia okazały się bardzo korzystne. Uczniowie, którzy brali w nich udział mogli się później zaprezentować na apelu walentynkowym.

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates