Podaruj nam 1%

HomeRUR

RUR

Dnia 24.11.09r. pani Dominika Rutkowska i pani Barbara Ansel wzięły udział w kursie organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować". Fundacja przekazała szkole sprzęt o wartości 6 tys. złotych: fantomy, książki dla dzieci, tekturowe telefony, filmy DVD.

W ramach programu dzieci z klas I-III spotykają się co dwa tygodnie na zajęciach pozalekcyjnych, gdzie uczą się zasad udzielania pierwszej pomocy: od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, przez najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej, po resuscytacje krążeniowo-oddechową. Milusińscy z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczą w zajęciach. Szkolenie dla dzieci skończy się w czerwcu, kiedy to każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates