Podaruj nam 1%

HomeRUR

RUR

Dnia 24.11.09r. pani Dominika Rutkowska i pani Barbara Ansel wzięły udział w kursie organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować". Fundacja przekazała szkole sprzęt o wartości 6 tys. złotych: fantomy, książki dla dzieci, tekturowe telefony, filmy DVD.

W ramach programu dzieci z klas I-III spotykają się co dwa tygodnie na zajęciach pozalekcyjnych, gdzie uczą się zasad udzielania pierwszej pomocy: od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, przez najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej, po resuscytacje krążeniowo-oddechową. Milusińscy z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczą w zajęciach. Szkolenie dla dzieci skończy się w czerwcu, kiedy to każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates