Podaruj nam 1%

HomeKonkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Miło nam jest oznajmić, iż prace plastyczne naszych uczennic zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda".

Laureatki powiatowych eliminacji Paulina Bryl uczennica klasy I oraz Milena Kalinowska uczennica klasy IV odebrały nagrody z rąk Starosty Sławieńskiego na oficjalnym podsumowaniu w Zespole Szkół w Sławsku.

Cytat dnia

Czytanie i pisanie za majątek stanie.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates