Podaruj nam 1%

Home"Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne"

"Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne"

W połowie maja Marcel Szymański i Sandra Wilgos wzięli udział w Konkursie recytatorskim "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne", który został organizowany przez Bibliotekę Miejską im. A. Osieckiej w Darłowie. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że mogą zmagać się z najlepszymi recytatorami z powiatu. W kategorii "Ptaszki" Sandra Wilgos uczennica klasy V recytowała wiersz Jana Brzechwy "Opowiadał dzięcioł sowie" i fragment utworu Małgorzaty Musierowicz "Ida sierpniowa".

Swoją recytacją oczarowała komisję swoim niepowtarzalnym głosem i uzyskała III miejsce. Natomiast Marcel Szymański uczeń klasy II gimnazjum w kategorii "Ptaki" zaprezentował wiersz Władysława Broniewskiego "Ze złości" oraz fragment utworu Sue Townsend "Adrian Mole- męki dorastania". Marcel zajął II miejsce w swojej kategorii i tym samym zakwalifikował się kolejnego etapu Turnieju Recytatorskiego. Mamy nadzieję, że w dniu 1 czerwca podczas 42. Finału Turnieju Recytatorskiego w Koszalińskiej Bibliotece Pedagogicznej Marcel ponownie urzeknie jurorów swoją interpretacją i odniesie kolejny sukces. Trzymamy kciuki!

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates