HomeFESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ W SŁAWNIE

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ W SŁAWNIE

02 czerwca 2012 roku w sławieńskim Domu Kultury odbył się 9 Festiwal Piosenki Przedszkolnej, organizowany przez Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie. Na festiwal zapraszane zostały przedszkola z całego powiatu. W tym roku do konkursu przystąpiło 8 grup przedszkolnych, między innymi maluszki z przedszkola w Korlinie. Dzieci zostały zgłoszone i przygotowane przez Agnieszkę Szwed, a zaprezentowały się w utworze "Koko Euro spoko".

Piosenka zaśpiewana przez dzieci podbiła serca publiczności, każdy bił głośne brawa i śpiewał wraz z naszymi maluszkami. W występach można było podziwiać: Angelikę Lacką, Natalię Borowską, Amelię Szpudyk, Patrycję Skrzeczkowską, Mikołaja Gronkiewicza oraz Konrada Szweda. W większości są to dzieci trzy- i czteroletnie, które chętnie śpiewają i tańczą zwłaszcza przed publicznością.

A. Sz.

Free business joomla templates