HomeDzień Edukacji Narodowej - święto pracowników szkoły

Dzień Edukacji Narodowej - święto pracowników szkoły

Na uroczystość Dnia Edukacji przybyli do naszej szkoły- prezes Stowarzyszenia Pan Paweł Sadowski wraz z małżonką oraz Pan Stefan Koenig z Koła Łowieckiego „Bałtyk"- przyjaciel naszej szkoły oraz rodzice naszych uczniów. Rada Rodziców przygotowała dla pracowników szkoły niespodziankę w postaci dwóch czajników elektrycznych.

Tego dnia uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły miłą niespodziankę- przedstawienie prezentujące dzień z życia szkoły. Prezentacja artystyczna uczniów była niezwykle humorystyczna. Wszyscy bawiliśmy się podczas tego występu wspaniale, a wspomnienia z tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej będą nam towarzyszyć przez wiele miesięcy.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu przedstawienia oraz zdjęć z apelu.

Free business joomla templates