HomeAkademia Czystych Rąk Carex

Akademia Czystych Rąk Carex

naglowek 05

W bieżącym roku szkolnym nasza placówka zgłosiła swój udział w Akademii Czystych Rąk Carex i dzięki temu otrzymała zestaw mydeł antybakteryjnych Carex, tablicę edukacyjną do powieszenia w klasie oraz instrukcje mycia rąk do naklejenia w łazienkach.

W Akademii Czystych Rąk wiedza jest przekazana za pomocą zabawy, dlatego na dłużej pozostanie w pamięci dzieci.

Idea dbania o profilaktykę zdrowia najmłodszych poprzez edukowanie ich w zakresie prawidłowej higieny rąk jest bardzo ważna. Uczniowie wiedzą, że poprzez częste mycie rąk dbają o swoje zdrowie.

Więcej o higienie rąk na stronie: http://www.carex.pl/higiena-rak,4.html

Dzieci z klas I-III wezmą również udział w konkursie organizowanym przez Akademię Czystych Rąk pt.: „Gdzie były, co robiły Twoje ręce?". Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub multimedialną, dlatego myślę, że dzielnie powalczymy o cenne nagrody.

plakat

Free business joomla templates