HomeW Korlinie nauczyciele podnoszą kwalifikacje

W Korlinie nauczyciele podnoszą kwalifikacje

SL744057 CustomW dniu 3 lipca 2013 roku Pani Edyta Stachowska- nauczyciel języka polskiego w naszej szkole, zdała egzamin na nauczyciela mianowanego. Egzamin tego typu był po raz pierwszy przeprowadzany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „RAZEM" w Korlinie.

Stowarzyszenie powołało komisję egzaminacyjną w skład której weszło dwóch ekspertów z zakresu języka polskiego- panie Anna Kiełb i Jolanta Jedlińska, przedstawiciel Kuratorium Oświaty- Dariusz Białomyzy, panie dyrektor szkoły- Aleksandra Kurek i wicedyrektor szkoły Grażyna Kozar oraz prezes stowarzyszenia- Tadeusz Paweł Sadowski. Pani Edyta zdała egzamin wzorowo, uzyskując tytuł nauczyciela mianowanego. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.

SL744057 Custom

Free business joomla templates