HomeWycieczka Przedszkolaków

Wycieczka Przedszkolaków

Państwowy Teatr Lalki „Tęcza" w Słupsku jest jednym z najstarszych teatrów lalkowych w Polsce. Teatr powstał w 1946 roku i po dziś dzień uczy i bawi najmłodszych. Jednym z przedstawień wystawianych na deskach teatru jest „Nieznośne Słoniątko". Spektakl opowiada przygody małego Słoniątka, które nieustannie zadaje pytania. Jego ciekawość świata powoduje do niego niechęć rodziny i przyjaciół z puszczy.

Dociekliwy Słonik jednak ma coraz więcej pytań i przez to kłopotów. 25 kwietnia Przedszkolaki z Korlina również mogły uczestniczyć w niezwykłych przygodach Słoniątka. Wspaniała gra aktorów, malownicza scenografia, i piękne piosenki zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Kolejnym miejscem które przedszkolaki odwiedziły była Sala Zabaw. Dużo emocji towarzyszyło im tamtego dnia. Bardzo dziękuję za pomoc rodzicom, którzy wsparli Nas swoją opieką i pomocą.