HomePiknik rodzinny

Piknik rodzinny

Dnia 24 czerwca dzieci klasy pierwszej wraz z wychowawczynią wybrały się do Łącka, aby poznać lepiej wieś: jej zabudowania, pomniki przyrody, zabytki. Pierwszym przystankiem wycieczki był brzeg j. Wicko, gdzie uczniowie podziwiali jego krajobraz, wyszukiwali przedstawicieli fauny i flory. W drodze powrotnej zatrzymali się u Państwa Anny i Pawła Czernikowskich, którzy zorganizowali dla dzieci integracyjne spotkanie. Na dzieci czekało wiele atrakcji: skoki na trampolinie, gra w piłkę nożną, łapanie motyli. Największą niespodzianką było karmienie ryb w stawie oraz upajanie się widokiem przepięknych lilii wodnych oraz grążeli żółtych.

Szkoda, że czas spędzony w Łącku minął tak szybko. Z pewnością niebawem zawitamy tam znów.
Wychowawczyni klasy Barbara Ansel bardzo dziękuje P. Annie i Pawłowi Czernikowskim za zorganizowanie spotkania: przygotowanie słodkości, napojów, kiełbasek i zapewnienie świetnej zabawy. Dziękuję.