Szanowni Rodzice!

Rozpoczynamy od 12.04.2021 do 23.04. 2021r. rekrutację uczniów do klasy I, oddziału przedszkolnego oraz przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Informujemy, że do klasy I mogą być przyjęte dzieci, które w roku 2021 kończą:

• siedem lat (rocznik 2014) lub
  • sześć lat (rocznik 2015) pod warunkiem, że dziecko w roku 2020/2021 uczęszczało do przedszkola albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Oddział przedszkolny, tzw. „zerówka":

Dzieci sześcioletnie (urodzone w 2015 roku) muszą odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat.

Dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym kontynuują przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego.

Przedszkole:

Dzieci pięcioletnie (urodzone w 2016 r.), dzieci czteroletnie (urodzone w 2017 r.) oraz dzieci trzyletnie (urodzone od stycznia do grudnia 2018 r.) mają ustawowe prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego.

Preferowany sposób dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych:

• za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dokumenty można składać także osobiście w sekretariacie szkoły (pon.-piąt.8.00 – 12:30) zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Do pobrania:

Poprawiono: poniedziałek, 12, kwiecień 2021 13:01