Kolonia letnia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informuję, że dzięki życzliwości Wójta Gminy Postomino, podczas tegorocznych wakacji 5 uczniów naszej szkoły z klas IV-VII będzie mogło wyjechać na kolonię, która odbędzie się w terminie: 28 czerwca – 4 lipca 2024 r. Dzieci będą zakwaterowane w Hoteliku Orańskim w miejscowości Stara Morawa (Stronie Śląskie). Program przewiduje m. in.: zwiedzanie Pragi
oraz Wiednia; wycieczki do skalnego miasta Adršpach i „złotego miasteczka" Zlaté Hory w Czechach.

Koszt udziału jednego uczestnika w wypoczynku wynosi 1697 zł. Rodzice dzieci zobowiązani będą do pokrycia części kosztów związanych z pobytem na kolonii w wysokości 700 zł (numer konta będzie wskazany przez organizatora wyjazdu po zakwalifikowaniu ucznia), pozostałą część kosztów dofinansuje Gmina Postomino.

Termin zgłoszeń: 21 maj 2024 - wtorek (w sekretariacie szkoły).

Przy kwalifikacji wstępnej, zgodnie z zaleceniami organizatora, będziemy uwzględniać dotychczasowe zachowanie ucznia, szeroko pojętą pracowitość szkolną oraz inne osiągnięcia zasługującymi na nagrodzenie.

Zachęcam do skorzystania z tej atrakcyjnej formy wypoczynku.

Małgorzata Jasińska

Poprawiono: czwartek, 09, maj 2024 09:39