HomePoczytaj mi mamo, poczytaj mi tato

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato

20191115 123237Kolejny rok w przedszkolu prowadzona jest akcja pod nazwą „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato".
Jej zadaniem jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, a co za tym idzie rozwijanie wyobraźni i fantazji dziecięcej. Chętni rodzice czytają bajki, baśnie, poezję dla dzieci. Często sięgają do klasyków, ale też do nowości (np. książka o przygodach bohaterów kreskówki pt. „Psi Patrol").

Przedszkolaki są wspaniałymi odbiorcami lektur, a dzień, w którym odwiedza nas zaproszony rodzic należy do wyjątkowych. Dzieci z zainteresowaniem słuchają, zadają pytania, a później z dumą wspominają dzień, w którym „MOJA mama przyszła do przedszkola"

W tym roku szkolnym w naszym przedszkolu już gościła Pani Natalia Lass, Pani Katarzyna Rogala i Pani Justyna Kołodziej.

w-ca przedszkola: M. Walczak-Sadowska

20191115 123252

20191115 123237

Free business joomla templates