Podaruj nam 1%

HomeZawody fid-kids

Zawody fid-kids

male 4Małe, wielkie zwycięstwo 5-letniej Marysi Zięby, która trenuje w S-ten w Darłowie.

23 i 24 listopada w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy Fitness Fit-Kids &Fitness Aerobik oraz Grand Prix Aleksandry Kobielak, w których to Marysia wzięła udział i zdobyła dwa razy 3 miejsce ponadto dostała nagrodę jako najmłodsza uczestniczka zawodów. Marysia zaprezentowała układ do muzyki, w którym wykonywała ćwiczenia gimnastyczne. Wielkie brawa…

opr. Ewelina Zięba

male 1

male 1

male 1

male 1

male 1

male 6

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates