Podaruj nam 1%

HomeApel bożonarodzeniowy- „Tajemnica i niepojęty dar”

Apel bożonarodzeniowy- „Tajemnica i niepojęty dar”

apel 3„Patrz na Maryję, milczącą w stajni, rozważającą w swoim sercu wszystko to, co przeżywała. Zachowuj sprawy twego życia w twoim sercu i rozważaj je. Niech Boże Narodzenie pobudzi cię do kontemplacji, do milczenia przed Bogiem". Tymi przepięknymi słowami księdza Ignacego Deca uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie rozpoczęli prezentację słowno-muzyczną pt."Tajemnica i niepojęty dar".

Młodzi ludzie, przygotowani przez panią Edytę Stachowską, zaprezentowali wiele poetyckich i epickich tekstów .W ich wykonaniu można było posłuchać tradycyjnych kolęd, ale także współczesnych utworów mówiących o narodzeniu Pana Jezusa. Poruszane treści- zarówno w testach jak i muzyce- odnosiły się także do człowieka, jego postępowania w świecie, jego wrażliwości, pragnień, oczekiwań, bowiem Boże Narodzenie to cud, który dokonuje się w każdym z nas, gdy czyni dobrze, jest otwarty na potrzeby innych, potrafi dostrzegać ból i cierpienie wokół siebie i reagować.

Zaprezentowany spektakl poruszył oglądających, wśród których byli panowie radni- Łukasz Zięba,Władysław Wrzesień oraz ks.proboszcz Andrzej Bagiński.

Bardzo się cieszymy, że osoby bliskie naszej szkole mają bliską nam wrażliwość estetyczną.

apel 1

apel 1

apel 1

apel 1

apel 1

apel 1

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates