Podaruj nam 1%

HomeNasi uczniowie nagrodzeni...

Nasi uczniowie nagrodzeni...

foto 1Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie- Miłosz Stachowski (kl.V) i Mikołaj Slabura (kl.V) wzięli udział w konkursie pt."Dopalacze? Nie Warto..." organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarną w Sławnie oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie .Chłopcy napisali po jednym utworze poetyckim dotyczącym szkodliwości używania dopalaczy.Okazało się, że kunszt literacki tych młodych osób został dostrzeżony przez oceniających.

Obie prace zostały nagrodzone. Miłosz zajął I miejsce, a Mikołaj III. Utwory chłopców będzie można wkrótce przeczytać w lokalnej prasie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

foto 1

foto 1

foto 1

foto 1

dyplom_1.jpg

dyplom_2.jpg

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates