Podaruj nam 1%

HomeObalamy mity...

Obalamy mity...

5c3f35004036c p.jpg obrazHej, obalamy mity ... "zapewne usłyszeliście już, że dzisiaj, 20 stycznia 2020 r. to "najbardziej depresyjny dzień w roku" - tzw. Blue Monday. Warto jednak pamiętać, że mimo nagłaśniania "niebieskiego poniedziałku", a nawet opinii "ekspertów" na ten temat, nic takiego nie istnieje. Co więcej, twórca tej teorii sam już dwa lata temu rozpoczął kampanię obalającą popularny mit".

Słynny Blue Monday nie istnieje - jest to tylko szkodliwy mit, który funkcjonuje od lat i... pewnie dobry dla leniuchów!

M.Ch. za businessinsider.com.pl

 

5c3f35004036c p.jpg obraz

Cytat dnia

Bez ciekawości nie ma mądrości.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates