Podaruj nam 1%

HomeDzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

fotka 1Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W naszym przedszkolu również uczciliśmy to święto.

Dzieci spotkały się w sali przedszkolnej i rozpoczęły świętowanie od odśpiewania wspólnych piosenek. Tego dnia dopisała nam piękna pogoda więc spędziliśmy dzień na boisku szkolnym bawiąc się chustą animacyjną, tańcząc do poznanych piosenek oraz malując farbami po folii spożywczej, która była umieszczona pomiędzy drzewami. Wszystkie dzieci na zakończenie otrzymały dyplomy z okazji dnia przedszkolaka.

Życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Oliwia Sajnok

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

fotka 1

Cytat dnia

Nauka jest najlepszą drogą do tego, żeby ducha ludzkiego uczynić heroicznym. Giordano Bruno

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates