HomeGala Zasłużonych Gminy Postomino

Gala Zasłużonych Gminy Postomino

gala1

09.02.2024r., w sali wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie, odbyła się gala z okazji przyznania nagród Wójta Gminy Postomino za osiągnięcia i zasługi dla Gminy Postomino. Podczas tej uroczystości zostałam uhonorowana tytułem „Zasłużony dla Gminy Postomino". Ten zaszczytny tytuł traktuję jako wyróżnienie dla wszystkich osób związanych z Zespołem Szkół Społecznych w Korlinie: uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców, zarządu stowarzyszenia. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali z wielkim zaangażowaniem, pasją, którzy przez wszystkie lata budowali pozytywny wizerunek szkoły.

Szczególne podziękowania składam nauczycielom, dzięki którym istnieje szkoła społeczna, którzy ją tworzyli od samego początku. Są to: Lidia Safader-Nędzusiak, Edyta Stachowska, Barbara Ansel, Barbara Kwiatek, Małgorzata Jasińska. Dziękuję Zarządowi Stowarzyszenia Panu Tadeuszowi Sadowskiemu, Pani Marii Lech-Szajner za współpracę i pomoc w trudnych chwilach, za promocję szkoły.

Grażyna Kozar

gala