Home„Dzień Osoby, którą kocham”

„Dzień Osoby, którą kocham”

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią postanowiła zorganizować „ Dzień Osoby, którą kocham". Przygotowania trwały kilka tygodni. Dzieciom bardzo zależało na tym , by ten dzień od początku do końca przygotowały same.Za namową wychowawczyni postanowiły przyrządzić potrawy, które zdobić miały uroczysty stół. W wielkiej konspiracji organizowały wszelkie produkty i w przeddzień święta rozpoczęło się spore zamieszanie w szkolnej kuchni. Celem miała być sałatka warzywna oraz własnoręcznie upieczony tort. Obie potrawy udały się znakomicie. Praca w kuchni pochłonęła wszystkich i choć nie była najłatwiejsza dała sporo satysfakcji. Młodzi ludzie byli z siebie bardzo dumni, nie sądzili, że wspólny wysiłek dla bliskich ich sercu osób może być tak przyjemny.

Uroczystość rozpoczęła się zaprezentowaniem „ Bajki o miłości". I choć przedstawienie nie było długie, jego treść wywarła na oglądających duże wrażenie, łzy wzruszenia pojawiły się w oczach niektórych ukochanych osób. Punktem kulminacyjnym były potrawy przygotowane przez dzieci. Szczególnie entuzjastycznie został przyjęty tort, który nie dość, że wyglądał bajecznie, to jeszcze fantastycznie smakował. Wspólnie spędzony czas umilały gry i zabawy dla dzieci i ich bliskich. Ten szczególny dzień miał być podziękowaniem za poświęcany czas, wyrozumiałość, cierpliwość i przede wszystkim za miłość.