HomeZ okazji Twojego dnia Mamo.

Z okazji Twojego dnia Mamo.

Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania.

26 maja to dzień szczególny – Dzień Mamy. Uczniowie klas I-III doskonale wiedzą, że mamusia to najważniejsza osoba w ich życiu, dlatego też postanowili w pięknych słowach wyrazić swoje uczucia i podziękowania. A dziękować mamusiom jest za co. Z tej okazji dzieci przygotowały krótki występ, którym dziękowały za trud wkładany w codzienne wychowanie. Po części artystycznej mamusie miały również możliwość ,,wykazania" się przed swoimi pociechami, a to dzięki wspólnej grze w zbijaka. Zabawa była doskonała, zarówno dla mam jak i dzieci. Wszystkie mamy wykazały się doskonałą kondycją fizyczną i świetnym poczuciem humoru. Po trudnej i wyrównanej grze wszyscy udali się na wspólne pieczenie kiełbasek. Dzień Mamy spędziliśmy w miłej, rodzinnej atmosferze. Kolejne święto Mamy już za rok.